medisPaslaugos

Padedame nustatyti jūsų šeimos kilmę, ruošiame genealogijos dokumentus ir apžvalgas, sudarome genealogines schemas. Nustatome ir aprašome herbus. Tyrinėjame senųjų pastatų ir Lietuvos dvarų istoriją. Ieškome giminių Lietuvoje.

Mūsų el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

  • Kilmės bei genealoginio pobūdžio dokumentų paieška Lietuvos valstybės archyvuose, bibliotekose, rankraštynuose ir muziejuose.
  • Kilmės, genealoginio pobūdžio dokumentų ir informacijos paieška Lietuvos, Rusijos (S.Peterburgo), Lenkijos archyvuose, internetinėje erdvėje.
  • Jų kopijos bei vertimai iš lenkų, rusų, lotynų kalbų į lietuvių kalbą.
  • Biogramų sudarymas.
  • Herbų nustatymas ir aprašymas.
  • Giminių paieškos Lietuvoje.
  • Genealoginių duomenų bazės sudarymas, pagal pageidavimus jas talpiname internete.
  • Kiti istoriografiniai tyrimai.

Dėl įkainių: visame pasaulyje genealogų darbas yra vertinamas pagal darbo laiką. Kartais reikiamai informacijai surasti tenka sugaišti gana daug darbo valandų. Tad patirtis, žinios, netgi specialisto nuojauta yra labai svarbus genealoginių tyrimų sėkmės faktorius.
Todel fiksuotų genealoginių tyrimų kainų negali būti. Kokia informacija gali būti apie kainas, kai kiekvienas atvejis yra skirtingas.
Paprastai, kainos svyruoja nuo 600 iki 1000 EUR (į tai įeina tyrimai su biograma, archyvinių dokumentų elektroninės ar "popierinės" kopijos bei jų vertimai (pagal pageidavimą). Kaina dar priklauso ir nuo kliento pageidavimų, ką jis konkrečiai norėtų sužinoti. Tokiu atveju kaina gali buti sutartinė.

 

all jackpotcity casino user reviews and ratings

Užsakyti genealoginį medį

Bubalų ir Duobų bei Šarkanų ir Mazgeikų giminių palikuonių genealogijos medžiai (1730-2012) Bajorų Rosenų genealoginis medis,
herbas Rožė (Poraj) su trimis rožėmis,
18 a. pr. 2013 m.
Bajorų Chomentauskų giminės palikuonių genealogijos schema (16 a. 2013 m.). Antano genealogionis medis ir schema Šukevičių giminės medis. Sudarė Emanuelis Markauskas
Šviesiame fone. Tamsiame fone

metrika daktaras Mizutavicius Vladislovas chodakovskis pavz
Oginskio krikšto metrika Daktaro santuokos įrašas Iš 1921 m. Tytuvėnu RKB mirties įrašų registravimo knygos ...žmogaus degradacijos ir ligos istorija Antano Chodakausko ir Marcijonos Pilsudskytės santuokos įrašas, 1812 m. XIXa. pradžios krikšto metrikinis įrašas

f t g

Svetainės autorius © logo
2004-2021 m. Visos teisės saugomos.


Genealoginiai tyrimai ir paslaugos
2001-2021 m. Visos teisės saugomos.


Paieška

Copyright © 2021 archeonas.lt - Design by top10binaryoptions.net